A pécsi Lipóti pékség és kávézóba pultos munkatársat keresünk

W-Protect Kft.
Pécs
2018. 10. 31.

Ha szeretsz a vendéglátás területén dolgozni, imádod a pörgést a munkádban, és fontos számodra a csapatmunka és a vendégek elégedettsége, csatlakozz hozzánk!

A pécsi Lipóti pékség és kávézó bővülő csapatába pultos munkatársat keresünk!

Jelentkezési határidő: 2018. november 21.

Feladatok

  • vásárlóink udvarias kiszolgálása, termékeink értékesítése

  • pénztárkezelési feladatok

  • áru átvétele és megfelelő kihelyezése

  • termékek előkészítése, sütése, pult feltöltése

  • forró és hideg italok elkészítése

  • étkező terület, berendezések tisztán tartása

Elvárások

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

  • alapszintű angol nyelvtudás

  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

  • talpraesett, motivált személyiség

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség

  • stabil, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

  • figyelem, családias légkör

  • igényes, kellemes munkakörnyezet

  • változatos mindennapok és feladatok

  • alapbér mellett: műszakpótlék, cafeteria juttatás

  • napi étkezési lehetőség