Az Irány Pécs Turisztikai Nonprofit Kft. munkatársat keres Idegenforgalmi szervező munkakörbe

Az Irány Pécs Turisztikai Nonprofit Kft, mint a város kiemelt TDM szervezete munkatársat keres Idegenforgalmi szervező munkakörbe.

Jelentkezéskor kérjük az alábbi dokumentumokat becsatolni:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél bérigény feltüntetésével

Munkavégzés helye: Tourinform Pécs (7621 Pécs, Széchenyi tér 1.)

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint bérigény megjelölésével a "Jelenkezem" gombra kattintva lehet "Álláspályázat" megjelöléssel.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Turisztikai adatgyűjtés, feldolgozás
  • Információs adatbázisok kezelése
  • Turisztikai információnyújtás szóban és írásban
  • Turisztikai és szakmai programok szervezésében való közreműködés és részvétel
  • Kapcsolattartás egyesületi tagokkal, szakmai szervezetekkel és partnerekkel

Elvárások

Szakmai követelmények:

  • minimum középfokú turisztikai és /vagy marketing végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete, legalább egyik nyelvből középfokú „C” típusú nyelvvizsga

További elvárások:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Pécs és térsége turisztikai attrakcióinak ismerete, valamint jó helyismeret

Előnyök

  • Kiadványszerkesztésben és szövegírásban való jártasság
  • Adobe Photoshop képszerkesztő program felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Helyi vagy térségi lakhely
  • TDM rendszer és szervezeti működés alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Belvárosi iroda
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Napi 8 órás, teljes munkaidő
  • Bérezés, illetve egyéb juttatások megegyezés szerint
  • Határozatlan idejű munkaszerződés