Projektmenedzseri feladatok ellátására munkatársat keresünk Pécsett

A London-Consulting Kft. munkatársat keres a meglévő és az újonnan induló projektek Projektmenedzseri feladatainak ellátására.

Pécsre keresünk új munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Európai Uniós és hazai finanszírozású projektek projektmenedzseri feladatainak ellátása, a projektek lebonyolításának szervezése, koordinálása.
  • Közreműködés a projektek megvalósulásához szükséges gazdasági, szakmai tevékenységekben, ennek részeként kapcsolattartás a pénzügyi és szakmai menedzsmenttel, feladatok szervezése, számonkérése és nyomon követése.
  • A projektek mindenkor érvényes eljárásrend szerinti megvalósítása; kifizetési kérelmek összeállítása, határidőre történő benyújtása; változás-bejelentés és szerződésmódosítás előkészítése
  • Projekt elszámolásához szükséges dokumentumok (számlák, építési napló, jelenléti ívek, beszámolók, stb.) alaki értékelése;
  • A napi jellegű munkák személyes, illetve számítógép előtti telefonos és internetes támogatása. A pályázatírás és a megvalósulás alatt lévő projektekkel kapcsolatosan beérkező e-mailek, faxok, levelek feldolgozása és továbbítása.
  • Telefonon és e-mailen kommunikálni.
  • Excel táblák kezelése, pályázati adatlap kitöltése, szöveges magyarázatok elkészítése

Elvárások

  • Nyitott, kommunikatív, dinamikus munkatársat keresünk, akinek nem okoz gondot felvenni a telefont, ismerős és ismeretlen emberekkel beszélni.
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség.
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), fax és scanner használatának ismerete.
  • Önálló munkavégzés
  • Projektmenedzser munkatársunk felé elvárásunk a megfelelő megjelenés, kommunikáció, amellyel a céget az eddig megszokott és elvárt minőségben tudja képviselni Partnereink előtt.
  • Kreativitás és hatékony problémamegoldó képesség
  • Különböző szakágak koordinálása.

Előnyök

  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés.
  • Egy kicsi, de jó hangulatú csapatot, ahol jól érezheti magát, ahol számíthat a támogatásra.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, egy szakterület mélyebb megismerését.
  • Piacképes jövedelem, amivel a biztonságát tőlünk megkapja és ha többet vár magától, azt is meg tudja teremteni.