Hosszúhetényi telephelyünkön termék összeszerelő állás

Szeretnél egy fiatalos, pörgős csapatban, kultúrált munkakörülmények között dolgozni? Eleged van a hétvégi műszakokból és a több műszakos munkarendből? Nincs végzettséged, de jól bírod az álló munkát? Akkor ne görgess tovább, mert ITT A HELYED NÁLUNK!

Családias hangulatú cégünk telephelye Pécstől Északkeletre a gyönyörű Zengő hegy lábánál található melyet mindennap megcsodálhatsz ha itt fogsz dolgozni nálunk Hosszúhetényben.

Ide a városból is megéri kiutazni, ez nem csak egy munkahely Mi igazi közösség vagyunk, gyere és tapasztald meg!

Feladatok

  • Nyílászárók és/vagy/ árnyékolástechnikai termékek összeszerelése.

Elvárások

Te vagy a Mi  Emberünk ha:

  • jól bírod az állómunkát
  • tudsz bánni a kéziszerszámokkal
  • jól látsz hogy az apróbb hibákat is észrevedd
  • elhivatott vagy a minőségi munkavégzésre
  • jó problémamegoldó készséggel rendelkezel és tudsz önállóan dolgozni.

BIZTOS, HOGY NÁLUNK VAN A HELYED HA:

  • Dolgoztál már árnyékolástechnikai területen
  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • Mi hosszútávon gondolkodunk, a munkavállalóinkkal is így tervezünk.
  • Hétfőtől péntekig egy műszakos munkarend., nálunk minden hétvége szabad
  • Napi egy meleg étkezés,melyet  télen  fűtött műhelyeinkben fogyaszthatsz el, vagy haza is viheted a családnak.
  • Ha vidéki vagy  bejárási támogatást kapsz 30Ft/km vagy vidéki bérlet 100%-os támogatása.
  • Munkaruhát és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket Mi biztosítjuk.
  • Vezetődre mindig számíthatsz, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé.

Ha felkeltettük érdeklődésedet jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívj minket a bejelentkezés után látható telefonszámon.

  • Légy Te az új csapattag és biztosítsd be a jövőd Hosszúhetényben Hosszútávon!
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott