Lakástextil szabász munkakörben állás Pécsett, egy műszakos munkarend

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 27 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Új kollégát keresünk a következő munkakörbe:

LAKÁSTEXTIL SZABÁSZ

Feladatok

  • Lakástextilanyagok méretre vágása vevői rendelések alapján határidőre (gépi és kézi vágás)
  • Anyagmozgatás, áruk polcra helyezése
  • Anyagok minőségi ellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Jó fizikai terhelhetőség és állóképesség
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Gyorsaság
  • Jó együttműködő és alkalmazkodó képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat, kézügyesség

Amit kínálunk

  • Családias légkör: Támogató és összetartó munkakörnyezet
  • Biztos jövő: Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiegyensúlyozott élet: Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig, hogy mindig maradjon időd magadra és szeretteidre.
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség (akár br. 550.000 Ft)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott