CNC Horizontal forgácsológép kezelő munka Pécsett

Hidrot Kft.
Pécs
2024. 07. 25.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás.

Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkozunk.

Feladatok

  • CNC megmunkáló gépek kezelése, kiszolgálása
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasításoknak megfelelően
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése, döntés egy munkadarab megfelelőségéről vagy nem megfelelőségéről
  • Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (CNC-gépkezelő, Gépésztechnikus, Gépgyártás technológus Gépi forgácsoló vagy Esztergályos végzettség)
  • Számítógép kezelői ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztat
  • Darukezelői jogosítvány
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott