Építésvezető munkalehetőség Pécsett B kategóriás jogosítvánnyal

TERRA-21. Kft.
Pécs, Kaposvár
2024. 07. 08.

A TERRA-21. Kft. 30 éve sikeresen működő vállalat, melynek fő profilja a távhővezeték- egyéb közműépítési munkák mellett a gépészeti technológiai szere­lés.

Pécsre keressük új munkatársunkat építésvezető pozícióba!

Munkavégzés helye: Pécs

Feladatok

  • Kivitelezési munkák helyszíni szervezése, koordinálása, ellenőrzése
  • Alvállalkozók napi tevékenységének összehangolása, nyomon követése
  • Kivitelezéshez szükséges anyagok helyszínre szállításának szervezése
  • Helyszíni kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • A kivitelezés ütemterv, pénzügyi elvárások szerinti megvalósulásának ellenőrzése, nyomon követése, műszaki dokumentációjának naprakész vezetése
  • Részvétel a műszaki átadásokon
  • Balesetvédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása

Elvárások

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
  • Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyök

  • Közműépítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Jól képzett, tapasztalt, támogató csapat
  • Cégautó, céges telefon, laptop
  • Munkavégzéshez szükséges felszerelés biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető