Pécs belvárosi szálláshelyen recepciós munkalehetőség

R73 Rezidencia Kft.
Pécs
2024. 05. 31.

Pécs belvárosában található R73 Residences**** szálláshelyünk - lehetőség szerint tapasztalattal, gyakorlattal rendelkező - recepciós munkatársat keres.

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása
  • Számlák elkészítése, kasszakezelés
  • Vendégkérések és panaszok gyors, és szakszerű kezelése
  • Rezervációs feladatok ellátása telefonon, e-mail-ben és személyesen, foglalások nyomon követése, ellenőrzése
  • Szoros kapcsolattartás a szálláshely többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Magabiztos ANGOL ÉS MAGYAR nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete
  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Maximális megbízhatóság, precizitás és rugalmasság

  • A területen szerzett szakmai tapasztalat, további idegennyelv, és Hostware szállodai szoftver ismerete, valamint szakirányú végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tervezhető beosztás (12 órás műszakok)
  • Szakmai fejlődés
  • Fitness termünk korlátlan, és díjmentes használata
  • Munkavégzés ideje alatt reggeli étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott