Állandó hajnali kezdéssel munkatársat keresünk pécsi lángossütőbe

Imibex Bt.
Pécs
2024. 05. 29.

Lángossütő üzletünkbe önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk hosszútávra, a reggeli teendők elvégzésére.

Munkakezdés: 03:00, munkaidő 6 óra

Feladatok

  • Dagasztás(géppel)
  • Palacsinta sütés (kézi, hagyományos)
  • Nyitásra előkészítése az üzletnek.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés betanítást követően.
  • Jó munkabírás, gyorsaság, agilitás/szorgalom.
  • Fizikai erőlét 15-30kg közötti tömeg mozgatására is szükséges lehet munka közben.
  • A jelentkező lehet akár nyugdíjas is az állás akár 4-5 órás munkaidőben is betölthető.

  • Bejelentett állandó munkahely, több mint 40éves múlttal rendelkező vállalkozásban.
  • Kiemelt fizetés munkaidő kedvezmény (8órás bejelentés és bér, 6órás munkaidő)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott