A Dél-Kom Nonprofit Kft.-hez DRS (visszaváltási rendszer) ügyintéző munkakörbe munkavállalót keres

Dél-Kom Nonprofit Kft.
Kökény
Bruttó 350 000 Ft / Hónap
2024. 05. 08.

A Dél-Kom Nonprofit Kft. DRS (visszaváltási rendszer) ügyintéző munkakörbe munkavállalót keres.

Feladatok

  • Visszaváltói Re-Pontról beérkező szelektív anyagok adminisztrálása, nyomonkövetése
  • időszakos könnyű fizikai munkavégzés

Elvárások

  • érettségi
  • Excel, Word magas szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • alapbér+ béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • munkába járás támogatása (40.-Ft/km)
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott