Nyílászáró gyártásban tapasztalt asztalos kollégát keresünk Pécs és környékén

Több, mint 30 éve működő családi vállalkozás vagyunk.Termékeinket az egész országban és a határokon túl is, saját illetve viszonteladóinkon keresztül értékesítjük.  Vállalatunkat folyamatosan és hosszútávon fejlesztjük annak érdekében, hogy mindig a lehető legjobb minőségű termékeket állíthassuk elő.

Feladatok

  • Minőségi tömörfa nyílászárók gyártásában való részvétel
  • Az elkészült termékek helyszíni beszerelése

Elvárások

  • Önmagára és munkájára igényes
  • Önálló munkavégzés
  • Műszakirajzok, illetve kiírás alapján pontos, gyors gyártás
  • Gépek, szerszámok ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett fizetés
  • Tudás és teljesítmény alapú bérezés
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Jó munkakörülmények
  • Változatos feladatok
  • Szabad hétvége
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott