Flottakezelő állás Pécsett B kategóriás jogosítvánnyal

Comfidence Kft.
Pécs
2023. 12. 13.

Bővülő 80 járműves parkunk kezeléséhez keresünk flottakezelő kollégát.

Feladatok

  • az összes külső és belső flottakezelési műveletek és teljes flottakezelési rendszerért felel
  • vezeti a flottakezelési nyilvántartásokat.
  • flotta riportok készítése
  • biztosítja a járművek jó állapotát, folyamatos karbantartását, jóváhagyja a javításokat, valamint kezeli a kapcsolódó beruházásokat
  • szezonális gumicserék szervezése
  • okmányirodai, banki, biztosítói, hatósági és szervizes feladatok ellátása
  • GPS rendszer felügyelete
  • járművek mozgatása
  • bérleti ajánlatok és módosítások bekérése, elkészítése

Elvárások

  • flotta menedzseri tapasztalat
  • műszaki érzék, autók iránti szenvedély
  • alapvető vágy, hogy rendet teremtsen a folyamatainkban és műveleteinkben
  • jó kommunikációs képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismerete (Word, Excel, PPT)

Amit kínálunk

  • részese lehetsz egy jó hangulatú, fiatalos csapatnak
  • biztos hátterű, sikeres cégnél dolgozhatsz
  • versenyképes fizetés
  • komoly szakmai kihívások

Munkahelyi extrák

  • parkoló
  • ingyen tea, kávé
  • céges rendezvények

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott