Gépész tervező mérnök munkatársat keres a 30 éves tapasztalattal rendelkező Strauss Metal Kft.

Strauss Metal Kft.
Pécs
2023. 12. 06.

30 éves tapasztalattal rendelkező, lemezmegmunkálással és biztonságtechnikai termékek gyártásával foglalkozó pécsi székhelyű Strauss Metal Kft.

Gépész tervező mérnök munkatársat keres.

Feladatok

  • Új gépek, berendezések, mechanikai szerkezetek, technológiai eljárások, gyártási rendszerek tervezése és fejlesztése
  • A gyártási, előállítási, üzemeltetési és javítási folyamatok irányítása és szervezése

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Lemeztechnológiai és CAD/CAM/CNC gyakorlat,
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Jó kapcsolatteremtő készség, fejlett érvelés-meggyőzéstechnika.

Előnyök

  • Lemeztechnológiában, lemezmegmunkálásban való jártasság
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkába járási költség hozzájárulás
  • Fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
  • Családias környezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott