Karbantartó mérnök álláslehetőség Pécsett

Karbantartó mérnököt keresünk pécsi Partnerünk számára!

Feladatok

  • Részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben.
  • Termékgyártáshoz szükséges gépek, berendezések, eszközök rendelkezésre állásásnak biztosítása.
  • Gépek hatékonyságára, állásidőkre, hibaokokra vonatkozó elemzések készítése.
  • Karbantartási munkák tervezése, az elvégzett munkák ellenőrzése.
  • Esetenként a gépek és berendezések kezelése és javítása.
  • Megelőző karbantartási rendszer kialakítása, rendszer fenntartása.
  • A berendezések karbantartásához szükséges alkatrészek és anyagok beszerzése.
  • Pótalkatrész készletgazdálkodás koordinációja, optimalizálása.
  • A külső vállalkozók munkájának felügyelete, és velük való kommunikáció segítése.
  • A karbantartási költségek tervezésében való közreműködés.
  • Karbantartási költségek csökkentését szolgáló fejlesztések megvalósítása.
  • Kimutatások készítése.
  • A karbantartó csapat irányítása, szakmai fejlesztése, támogatása, oktatása.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Rábízott feladatok elvégzése

A jelentkezem gomb lenyomása után kérem csatolja önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető
  • Felső vezető