Lakatos állás pécsi cégnél

Mesterlift Kft.
Pécs és környéke
Nettó 280 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2023. 07. 26.

Betanitott, felvonó szerelési munkára keresünk, hegeszteni tudó szerkezeti lakatost, Pécs és környéke, illetve évente 2- 5 alkalommal Budapesti szerelésekre, alkalmanként 5-10 napra.

Feladatok

  • Munkaköre: betanitott felvonó szerelő
  • A Kft üzemeltetésében lévő, főleg pécsi felvonmók javitásai, szervizelése és esetenként szerkezeti elemek javitása összeállitása.
  • Időnként, a telephelyen lévő lakatosműhelyben végzett szakipari munka, CO hegesztések, esetenként.

Elvárások

  • nyolc általános, szakmunkás bizonyitvány, min 3 év tapasztalat elvárás..
  • "B" kategoriás jogositvány megléte , elvárás.

  • Baranya megyéből a munkába járás téritése, saját gk, vagy autóbusz bérlet térités.

Amit kínálunk

  • Mobil telefon biztositása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott