Vasúti járműtakarítói állás Pécs

Kocsis-Trade Kft.
Pécs
2023. 07. 26.

Vasúti kocsitakarító munkatársat keresünk Pécs vasútállomásra,  folyamatos éjszakás műszakba!

Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk!

Jelentkezni kizárólag hétköznap 07:00-15:00 között a következő telefonszámon: 70/4147052

Belépés orvosi vizsgálattól számított 2 munkanapon belül!

Feladatok

  • Vasúti szerelvények tisztítása éjszakás műszakban
  • Beosztás: folyamatos munkarendben 18:00-06:00, 3 nap munka, 3 nap pihenő

Elvárások

  • 8 általános végzettség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű 8 órás munkaszerződés
  • Munkaruha
  • Előleglekérő rendszer
  • Ajánlási program
  • Vidéki dolgozók esetén bérlettérítés (busz, vonat)
  • Éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi pótlék
  • Adókedvezmények igénybevehetőek
  • Túlóralehetőség
  • Jelentkezni kizárólag hétköznap 07:00-15:00 között a következő telefonszámon: 70/4147052

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott