Back office állás Pécs

Szakmailag elhivatott, fiatalos csapatunk munkatársat keres Pécsett!

Feladatok

  • kollektív befektetési értékpapír forgalomba hozatalával és forgalmazásával összefüggő adminisztrációs feladatok,
  • a megkötött ügyletek teljesítése, elszámolása
  • nyilvántartások vezetése,
  • kapcsolattartás partnerekkel (letétkezelő, befektetési szolgáltató stb.)
  • információszolgáltatás befektetők részére,
  • befektetési ügyek adminisztrációja.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • kiváló MS-Office ismeretek
  • jó kommunikációs és elemző készség, felelősségtudat, terhelhetőség
  • befektetési termékek alapszintű ismerete

Előnyök

  • angol/német nyelvtudás
  • befektetések, tőzsde világa iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • tanulási lehetőség, szakmai fejlődés, változatos feladatok
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott, fiatalos csapat
  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon, laptop
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • tervezhető munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető