Pécsi építőipari részvénytársaságnál azonnali kezdéssel építésvezető / művezető állás

KŐHÁZ Zrt.
Pécs
2023. 05. 16.

A KŐHÁZ zRt. közel negyven éves múlttal rendelkező építőipari generálkivitelező vállalkozás építésvezető / művezető munkatársat keres.

Feladatok

  • projektvezető munkájának támogatása
  • kivitelezésben dolgozó fizikai és alvállalkozói állomány tevékenységének helyszíni irányítása és felügyelete
  • minőségi követelmények, szakmai előírások megkövetelése
  • anyagátvétel megszervezése és lebonyolítása
  • munkavédelem fizikai feltételeinek megkövetelése az építési helyszíneken
  • előkészítő munka

Elvárások

  • szakirányú építőipari végzettség (építő- vagy építészmérnöki, építész technikusi)
  • építőipari anyagok és technológiák ismerete
  • magasépítésben szerzett gyakorlat
  • jó szervező és koordináló képesség
  • problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • összetett projektekben való részvétel, szakmai ismeretek bővítése
  • Kapcsolatrendszer kiépítése
  • Piacképes teljesítményarányos fizetés megegyezés szerint
  • Munkavégzéshez szükséges technikai eszközök biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető