Pécsi építőipari részvénytársaságnál azonnali kezdéssel raktáros állás

KŐHÁZ Zrt.
Pécs
2023. 05. 16.

KŐHÁZ zRt. közel négy évtizedes múlttal rendelkező generálkivitelező cég, új pécsi telephelyére raktáros munkatársat keres.

Feladatok

  • Kimenő építőanyagok, eszközök és gépek összekészítése, gépi és kézi anyagmozgatás, rakodás
  • Bejövő építőanyagok, áruk, eszközök és gépek átvétele, gépi és kézi anyagmozgatás, rakodás
  • Raktári anyagmozgató gépek előírásoknak megfelelő használata (pl. targonca)
  • Telephely és raktárcsarnok rendjének biztosítása, fenntartása
  • Telephelyen és az épületek körül a kert és udvar ápolása, tisztán tartása, karbantartása.
  • Szakszerű hulladékmentesítés (pl. szelektálás, kartonok és csomagoló préselése)
  • Készletellenőrzés, időszakos leltárakban való részvétel
  • Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Érvényes targonca- kezelői jogosítvány
  • Építőipari anyagok, eszközök és gépek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szorgalom, precíz, gördülékeny munkavégzés
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőipari gépek alapvető karbantartásainak ismerete
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Kezdés: AZONNAL lehetséges
  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaidő: nappali, 1 műszakos munkarend, teljes munkaidő
  • Munkaruha, felszerelés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott