Recepciós állás Pécs

SOMAPAK Kft.
Pécs
2023. 04. 23.

Recepciós munkatársunkat keressük dinamikusan fejlődő egyedi gépgyártással foglalkozó cégünkhöz.

Feladatok

  • ügyfelek, vendégek fogadása, kínálása
  • csomagok átvétele-feladása
  • kimenő posta ügyintézése, adminisztrációja
  • egyéb irodai adminisztrációk ellátása
  • irodán belüli kapcsolattartás

Elvárások

  • Gyakorlattal rendelkező, dolgozni akaró, kommunikatív személyeket keresünk. Olyan munkavállalókat, akik könnyen teremtenek kapcsolatot, akik kedvesek, udvariasak, ügyfélközpontú személyiségek.
  • angol nyelvtudás feltétel
  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office programok (Word, Excel) magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • német nyelvtudás vagy egyéb nyelvi készségek

Amit kínálunk

  • hosszútávú stabil munkalehetőség, változatos munkakör.
  • azonnali kezdési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott