Baksai Gyógy- és Fűszernövény üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező adminisztrátort

Schmidt und Co. Gyógy-és Fűszernövény Kereskedelmi Kft.
Baksa
Bruttó 360 000 Ft - 520 000 Ft / Hónap
2022. 09. 08.

Gyógy- és Fűszernövények termesztésével, gyűjtésével, feldolgozásával és kereskedelmével kapcsolatos adminisztrációs munkák végzésére keresünk irodai munkatársat, aki rendelkezik adminisztrációs munkakörben gyakorlattal továbbá B kategóriás jogosítvánnyal, általános számítógépes ismeretekkel (office programok).

Feladatok

  • napi számlák kezelése
  • utalások rögzítése
  • a gyógynövény beszerzési szabványrendszer ellenőrzési és dokumentációs munkái
  • postázással kapcsolatos teendők (levelek, csomagok feladása, postakönyv írása)
  • anyag beszerzés
  • irodai adminisztrációs feladatok (adatok rögzítése, táblázatok kezelése, szállítok készítése, stb.)
  • munkaügyi feladatok (munkaruha nyilvántartás és táppénzes papírok kezelése, szabadság nyilvántartás vezetése, stb.)
  • bérszámfejtővel, könyvelővel napi kapcsolattartás
  • a vezetőség és a kollégák munkájának támogatása
  • pénztárnyilvántartás vezetés

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • precíz és pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • adminisztárciós munkakörben gyakorlat

Előnyök

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér
  • a munkába járás támogatása
  • biztos és hosszútávú munkalehetőség
  • változatos munkavégzés
  • előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott