Értékesítési asszisztens kollégát keresünk pécsi Penthe Autóházba

A Penthe Autóház, Dél-Dunántúli régió évtizedek óta meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása a minőségi munka és csapatszellem iránt elkötelezett közösségébe portfóliójának bővülésével összefüggésben új munkatársat keres.

Feladatok

  • Gépjármű értékesítés adminisztratív támogatása, a teljes értékesítési adminisztráció lebonyolítása
  • Gépjármű biztosítások és finanszírozási szerződések megkötése
  • Kimenő számlák elkészítése, bejövő számlák letöltése, rögzítése, iktatása
  • Értékesítési tevékenység támogatásával kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Új munkatársunkat érdekli az autózás világa, kiváló kommunikációs készséggel és kereskedelmi gyakorlattal rendelkezik.
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Aktív számítástechnikai ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Pénzügyi végzettség
  • Hitel-közvetítői, illetve biztosítás-közvetítői hatósági vizsga (MNB)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Betanítás
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott