Műszakvezető munkatársat keresünk a PizzaGyár szállítási részlegére

SYNTELECOM Kft.
Pécs
2022. 06. 30.

A PizzaGyár szállítási részlegére MŰSZAKVEZETŐ munkatársat keresünk.

Fényképes önéletrajzzal jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • a kiszállítás megfelelő működtetése, a Társaság utasításai alapján,
  • minőségi szolgáltatásnyújtás megvalósítása, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósítása,
  • az éttermek kínálatának folyamatos ellenőrzése,
  • munkafolyamatok, munkafeladatok ellenőrzése
  • napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének ellenőrzése,
  • áruátvétel, ennek megfelelő rotálása, bevételezése,
  • az ügyfél- és vendégelégedettség folyamatos figyelése,
  • készlet- és árugazdálkodás ellenőrzése,
  • beosztottak munkájának szervezése, koordinálása, ellenőrzése és támogatása,
  • munkavállalók betanításának, képzésének megszervezése, esetlegesen lebonyolítása, a dolgozói kompetenciák fejlesztése,
  • együttműködés a konyhán dolgozó kollégákkal, diszpécserekkel és futárokkal a vendéglátó egység napi munkájának irányítása során,
  • többi vendéglátó egységünkkel való szoros együttműködés koordinálása.

Elvárások

  • érettségi
  • MS Office (word, excel) felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs készség,
  • megbízhatóság,
  • büntetlen előélet,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • Pécs város főbb utca nevek ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmában versenyképes juttatási csomag (kedvezmény az - étterem kínálatából, napi kétszeri meleg étkezés),
  • kiszámíthatóság, biztos háttér,
  • igényes munkakörnyezet,
  • családias hangulat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető