Felszolgálót keresünk pécsi éttermünkbe

Ízes Élmény Kft.
Pécs
2022. 04. 22.

A Pécsi Orvostudományi Egyetemen önkiszolgáló éttermünkbe keressük kollégánkat napi feladatok illetve eseti rendezvények lebonyolításához.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

www.umamipecs.hu

Feladatok

  • Pult, árukezelés, kiszolgálás, pénztár, rendezvényeken felszolgálás

Elvárások

  • Angol nyelvtudás társalgási szinten, rugalmasság, pozitív személyiség, gyorsaság, jó problémamegoldó képesség

  • Angol nyelvtudás, esetleg külföldi tapasztalat, ápolt külső

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés, fiatalos közeg, könnyű fizikai munka, ingyenes étkezés munkaidő alatt, munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott