Felszolgálót keresünk Villánykövesden, a Hotel Cabernet-be - egész éves álláslehetőség

FELSZOLGÁLÓ kollégát keresünk bővülő csapatunkba, a Hotel Cabernet-be, Villánykövesdre, hosszú távra! EGÉSZ ÉVES ÁLLÁS, TÉLEN IS NYITVA VAGYUNK!

Feladatok

Megbízható állás Villánykövesden, jó bérezéssel, 30 Ft/km útiköltségtérítéssel (Villánytól 3 km, Pécstől 25 km)! Rugalmas munkaidőbeosztás, kivehető szabadság és fizetett ünnepek, megbecsültség, emberséges vezető gárda, fejlődési lehetőség, csodás vidéki környezet!

Feladatok:

  • Előkészület az étkezésekre és rendezvényekre;
  • Aktív részvétel a napi éttermi munkában és rendezvények lebonyolításában;
  • Vendégek kiszolgálása, rendelések rögzítése, italok,és ételek felszolgálása;
  • Asztalok, munkakörnyezet, eszközök rendben tartása;
  • Opcionálisan: borkóstolók tartása a Mokos Pincészet boraiból. Ha szeretnél Te is borkóstolókat tartani, de nincs ilyen téren tapasztalatod, mindenre megtanítunk, illetve van lehetőség sommelier tanfolyamon történő részvételre is!

A Szálloda rendelkezik egy gyönyörű pinceétteremmel és egy burgerbárral is, a fiatalabb generációt megszólítva. A pinceétteremben a szállóvendégek félpanziós étkeztetésére és reggeliztetésre kerül sor, míg a burgerbárban a'la  carte vendégeket fogadunk.  A Hotelben a Mokos Pincészet borait értékesítjük.

Elvárások

  • Szeresd a vendéglátást és a munkád és ne okozzon nehézséget, hogy ez látszódjon is rajtad!
  • Nézz utána, meg tudod -e oldani hozzánk a bejrást! (Jogosítvány és saját autó, vagy olyan lakhely, amely a vasútvonal mellett található, vonatos közelkedéssel).
  • Legyél nyitott és együttműködő! A csapatmunkához való pozitív hozzáállás nálunk nagyon fontos.
  • Igényes megjelenés.

  • A munkatapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Élhető életvitel: nálunk nem kell az egész életedet munkával tölteni. Havi 180-200 óra az átlagos munkaidő. Túlórára efelett van lehetőség, de ez nem kényszer.
  • Versenyképes fizetés, kivehető szabadság és fizetett ünnepek fizetése.
  • Rugalmasság a beosztást illetően.
  • Személyzeti menü.
  • Borértékesítés után 5 % jutalék az elvitelre adott borok árából (amennyiben Te is tartasz borkóstolkat).
  • Útiköltség térítés: 30 Ft-ot fizetünk km-ként, követjük az üzemanyag árak változását.
  • Változatos és izgalmas munka klassz csapattal és jó hangulattal .

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott