Felszolgáló állás Harkányban

Új kollégáit keresi a Hellas Étterem!

Nyitott pozíciónk: felszolgáló, pincér, teljes és részmunkaidős. Diákmunka, hétvégi és nyári munkalehetőséggel.

Bérezés: végzettségtől függően

Munkarend: Teljes munkaidő, heti 4 nap 10 órában.

Rád várunk, ha megbízhatóan és önállóan tudsz dolgozni, jól kommunikálsz, kedves, szerethető, vidám személyiség vagy és fontos Neked, hogy a munkádat igényesen és pontosan végezd! Előnyt jelent, ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod és/vagy vendéglátós végzettséggel rendelkezel! De szeretettel várunk akkor is, ha nem rettensz el a tanulástól!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Amennyiben önéletrajzod elküldted, nincs más dolgod. Felvesszük veled a kapcsolatot.

Feladatok

  • Felszolgáló feladatok

Elvárások

  • Pontosság, teherbírás, csapatmunka, vendég és munkahely tisztelete, rugalmasság.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott