Szakács munka Pécsett a Mischler Bisztróban

MM-Catering Kft.
Pécs
2024. 05. 14.

Keressük SZAKÁCS végzettséggel rendelkező kollégáinkat a pécsi Árkádban található BISZTRÓ és CUKRÁSZDA egységünkbe!

Ha szereted a főzést, a minőséget, a pörgést, a fejlődést, az összetartó, jó csapatot és kiszámítható munkahelyre és munkaidő beosztásra vágysz, akkor nálunk a helyed!

Lehetsz elkötelezett pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kolléga is, mindenképp szeretettel várjuk jelentkezésed!

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva és fizetési igény megjelölésével.

Feladatok

  • A séf utasításai szerint az ételek előkészítése és elkészítése.
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása.
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása.
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság, rugalmasság.
  • Szakirányú végzettség.
  • Megbízhatóság!!!
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Jó szervezőképesség, kiváló együttműködési készség.
  • Igényesség magadra és munkakörnyezetedre.
  • Tanulás és fejlődés iránti vágy.

Előnyök

  • Korábbi szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Pezsgő, intenzív, jól felszerelt munkakörnyezet.
  • Fiatal, kedves, egymáshoz alkalmazkodni kész csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Pontos, korrekt fizetés.
  • Bejelentett munkaviszony.
  • Kiszámítható munkaidő (nálunk nincs éjszakázás!).
  • Ünnepnapokon és munkaszüneti napokon nem kell dolgozni!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott