Könyvelő munkatársat keresünk minimum 5 éves szakmai gyakorlattal Pécsett

Könyvelő munkatársat keresünk, teljes munkaidőben.

Cégünk könyveléssel foglalkozik, immár 17 éve.

Irodánk a belvárosban található, könnyen megközelíthető.

Feladatok

Társaságunk több felszámoló cégnek is könyvel, illetve működő cégeknek is.

  • A működő és a felszámolás alatt lévő cégek teljeskörű könyvelése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Nav illetékeseivel történő kapcsolattartás
  • Bevallások elkészítése, beküldése a NAV felé
  • IPA bevallások, stb. elkészítése, beküldése.

Elvárások

  • könyvelői szakképesítés
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés előnyt jelent.
  • minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői szakvizsga előnyt jelent

Amit kínálunk

  • céges mobiltelefon
  • Cafetéria juttatás (SZÉP kártya)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott