Pécsi központunkba kollégát keresünk pályázati referens munkakörbe

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Pécsi központunkba bővülés miatt kollégát keresünk a következő munkakörbe:

PÁLYÁZATI REFERENS

Feladatok

  • Új pályázatok beadásában való részvétel: pályázati dokumentáció összeállítása a pályázatíró cég útmutatásai alapján
  • Pályázati projektmanagement: teljes pályázati életút lekövetése, adatszolgáltatás, hiánypótlások kezelése, pályázati szakmai beszámolók készítése, szükséges adminisztráció ellátása, pályázati elszámolások
  • Kapcsolattartás a pályázatíró cégekkel
  • Általános HR adminisztráció

Elvárások

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Önállóság, terhelhetőség, határidők betartása
  • Precíz munkavégzés
  • erős, középszintű excel tudás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség HR területen
  • Pályázatkezelői, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
  • KKV-s tapasztalat
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony, azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott