Pécsi központunkba bővülés miatt kollégát keresünk HR munkatárs munkakörbe

Rovitex Homedeco Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Pécs

2022. 07. 03.

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Pécsi központunkba bővülés miatt kollégát keresünk a következő munkakörbe:

HR MUNKATÁRS

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának menedzselése
  • Munkaszerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Új kollegák betanulási folyamatának segítése
  • Teljesítményértékelő rendszer fejlesztése, az adatok riportálása
  • Pályázati dokumentáció összeállítása, teljes pályázati életút lekövetése, szükséges adminisztráció ellátása
  • Adatszolgáltatások, támogatás felhasználását alátámasztó elszámolások készítése
  • Havi és negyedéves riportok összeállítása

Elvárások

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Önállóság, terhelhetőség, határidők betartása

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy HR területen
  • Pályázatkezelői, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
  • KKV-s tapasztalat
  • Navision rendszer ismerete
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony, azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.