Recepciós kollégát keresünk pécsi szállodába

Hausmann Kft.
Pécs
2022. 01. 10.

Belvárosi 4*-os szállodába keressük recepciós kollégánkat!

Feladatok

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok és észrevételek gyors, hatékony kezelése és továbbítása
  • Vendégek magas színvonalú és teljes körű tájékoztatása angol és magyar nyelven
  • Az értékesítésben való részvétel (egyéni ajánlatok készítése)
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Részlegek közötti hatékony kapcsolattartás, információáramlás biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, vagy turizmusban szerzett munkatapasztalat
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Vendégközpontú szemléletmód, udvarias viselkedés
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, igényes munkavégzés, terhelhetőség
  • Kifogástalan megjelenés, ápoltság

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hostware ismeret
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, lendületes recepciós csapat, elegáns munkakörnyezet
  • Belvárosi munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Napi egyszeri ingyenes személyzeti étkezés
  • 12 órás folyamatos munkarend, éjszakai és hétvégi műszakok egyaránt

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott