Igazgatói asszisztens álláslehetőség német és angol nyelvtudással

Termelési, kereskedelmi és vezérigazgatónk támogatására és a cég mindennapi adminisztrációs feladatainak ellátására keresünk igazgatói asszisztenst Mohácsi telephelyünkre!

Feladatok

  • Fordítási, tolmácsolási feladatok német / angol nyelven;
  • Üzleti levelezés (e-mail, posta idegen nyelven);
  • Rendezvényszervezés, utazások szervezése (vízum ügyintézés);
  • Napi szintű adminisztrációs feladatok
  • az Ügyvezetés támogatása;
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Üzleti kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség (közgazdaságtan / pénzügy-számvitel / jogi asszisztens)
  • Tárgyalási szintű angol ÉS német nyelvtudás
  • Multinacionális cégnél, asszisztencia / adminisztráció területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség, jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság; határozott, magabiztos fellépés

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégcsoportnál
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Vállalati nyelvoktatás
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom
  • 15 Ft / km utazási költségtérítés
  • Céges bónusz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott