A villányi Crocus Gere Bor Hotel 4* éjszakai recepciós munkatársat keres

Crocus Gere Bor Hotel 4* hosszú távú munkára keres megbízható, munkájára igényes kollégát éjszakai recepciós munkakörbe.

Feladatok

  • Vendégek becsekkolása, fizettetése, kicsekkolása, teljeskörű recepciós feladatok ellátása
  • A szálloda szolgáltatásainak ismertetése, a vendégek pontos tájékoztatása
  • A voucherek és költségvállalások ellenőrzése és nyilvántartása
  • A hall és a szálloda közvetlen környezete rendjének, tisztaságának biztosítása, ellenőrzése

Elvárások

  • Precizitás
  • Kiváló problémamegoldó készség, magabiztosság
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Vendégcentrikusság
  • Ápolt, igényes külső
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (World, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Előnyök

  • Szakmában szerzett több éves tapasztalat
  • Vendéglátasban jártasság
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Gyönyörű, inspiráló környezet
  • Dinamikus csapat
  • Törvény által előírt utazási térítés
  • Biztos háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott