Karbantartó segéd / műszaki adminisztrátor állás Pécsett

SFL PACK DEPO Kft.
Pécs
2021. 11. 02.

Karbantartó segéd / műszaki adminisztrátor állás Pécsett.

Feladatok

  • A gépjárműszerelő kollega munkájának segítése, esetlegesen kisebb feladatok önálló elvégzése
  • Telejskörű műszaki adminisztráció ( gépjárműek adatinak naprakészentartása, anyagbeszerzések, készletek nyilvántartása, stb. )

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás gépkocsivezető engedély ( C kategóriás jogosítványt előnyként értékeljük )
  • Műszaki érzék
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret ( Word, excel, outlook)

Amit kínálunk

  • Családias összetrató kollektiva
  • versenyképes bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállatnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott