Irodai munkakörbe kollégát keresünk ingatlanok üzemeltetéséhez

Tre Cime Kft
Pécs
2021. 10. 13.

Irodai munkakörbe keressük teljes munkaidős foglalkoztatásba leendő kollégánkat ingatlanok/bérlemények üzemeltetéséhez.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, valamint bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2021.10.22-ig, az ez után beérkezett jelentekzéseket figyelmen kívül hagyjuk.

Feladatok

  • Irodai munkakör - ingatlanok/bérlemények üzemeltetése

Elvárások

  • min.középfokú végzettség
  • adminisztrációs területen szerzett széleskörű tapasztalat
  • MC Office  (Excel/Word) felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • rugalmas munkarendhez való alkalmazkodás

  • ingatlanközvetítői, üzemeltetési feladatokban való jártasság
  • marketinges területen szerzett tapasztalat
  • számlázási ismeretek
  • saját gépjármű
  • egyéb degennyelvek min. középfokú ismerete

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal,  valamint bérigény megjelölésével a cegcsoport::dot::allas::at::gmail::dot::com címre várjuk 2021.10.22-ig,  az ez után beérkezett jelentekzéseket figyelmen kívül hagyjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott