Irodavezető állás Pécs-Üszögpusztán található telephelyünkön

Agro360 VTH Kft.
Pécs
2021. 10. 15.

Cégünk mezőgazdasági-,építőipari-és kommunális gépek márkafüggetlen szervizelésével és gépértékesítéssel foglalkozik Baranya, Tolna és Somogy megye területén.

Beszállítóink között nemzetközi gépgyártók, ügyfeleink között az egyéni vállakozásoktól, a nagyvállalatokig mindenki megtalálható. Nekünk mindegyikük fontos, nem a méret számít.

Jó hangulatú, fiatalos lendületű 6-8 fős csapatunkba keresünk új kolleginát, az adminisztratív hátterünk és gyakorlati folyamataink biztosítása érdekében.

Telephelyünk Pécs-Üszögpusztán található, ami a munkavégzés helyszíne.

Feladatok

  • árajánlatok kezelése
  • munkalapok és számlázás koordinálása
  • beszállítókkal és ügyfelekkel való kapcsolat tartás
  • napi, heti, havi folyamatok követése, fejlesztése

Elvárások

  • minimum középiskolai vagy gimnáziumi érettségi végzettség
  • felhasználói vagy magasabb szintű számítógép kezelési ismeret (word, excell, power point, vállalat irányítási rendszerek)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás (nyelvizsga nem feltétel)
  • nem csak a munkában eltöltött éveid számítanak nekünk, hanem a tudásod az elvárásokhoz, elvégzendő feladatokhoz

  • szerviz szolgáltatásban vagy alkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • közösségi média üzleti célú alkalmazásával végzett munka vagy képesítés
  • minden korosztályú hölgy, aki megfelel az elvárásoknak
  • jó humorérzék, vidám személyiség

Amit kínálunk

  • tagja lehetsz egy jó hangulatú, bővülő csapatnak, akik a pénzügyi és COVID válságok idején is egy biztos, fejlődő iparágban teljesít napról napra jobban
  • minden tárgyi és informatikai eszköz, amivel a napi munkádat hatékonyabban tudod végezni
  • rugalmas munkarend, akár eseti home office lehetőségekkel
  • a munkakör színvonalának emeléséhez és a fejlődésedhez szükséges képzések, tanfolyamok biztosítása
  • versenyképes bérezés, akár teljesítmény arányos prémiumokkal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető