Részmunkaidős szobaasszony állás Pécsett

eXom Kft.
Pécs
Nettó 1 000 Ft - 2 000 Ft / Óra
2021. 09. 28.

Részmunkaidőben keresünk munkatársat szobaasszonyi teendők elvégzésére.

Pécs városközpont munkavégzés, rugalmas munkaidő, fizetés szobaszám/feladatok szerint, nem időalapú elszámolás - akár 2000Ft/ óra munkabér.

Juttatások, stb..

Hosszútávra keresünk munkatársat, kérem csak ilyen tervekkel rendelkezők keressenek.

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • szobák, fürdők takarítása, folyosók, közös terek takarítása.

Elvárások

  • tisztaság, igényesség

Előnyök

  • szállodai, szobaasszonyi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • stabil kiszámítható kereset, teljesen rugalmas munkaidő,

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott