Pécsi munkavégzéssel munkatársat keresünk vállalati kapcsolattartó pozícióba

ToxInfo Kft.
Pécs
2021. 09. 27.

Cégünkről:

A ToxInfo Kft. Magyarország piacvezető tanácsadó és szolgáltató vállalkozása a kémiai biztonság területén.

Szolgáltatásainkat immár 20 éve kínáljuk a hazai és az EGT tagországaiban működő cégeknek.

Feladatok

  • A cég hazai és nemzetközi ügyfeleivel történő kapcsolattartás, a megrendelési folyamatok menedzselése
  • Segítségnyújtás a kémiai biztonság területén az ügyfeleinknél jelentkező problémák kezeléséhez
  • Adminisztratív jellegű feladatok ellátása (irodai dokumentumok és nyilvántartások kezelése)
  • Menedzsment döntéstámogatásához háttér információk szolgáltatása (statisztikák, kimutatások készítése)
  • A cég napi munkafolyamataiban való produktív részvétel

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Felsőfokú angol nyelvismeret (aktív nyelvhasználat mind írásban, mind szóban)
  • Felhasználói szintű informatikai alapismeretek (MS Office programok gyakorlott használata)
  • Nagyfokú önállóság

Előnyök

  • Egyéb idegen nyelv ismerete (elsősorban német)
  • Irodai környezetben szerzett korábbi releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, sokrétű munka
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye, formája:

  • Pécsi telephelyünkön
  • Határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszony

Jelentkezési határidő:

  • 2021. okt. 15

Jelentkezéséhez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!

FONTOS!

Jelentkezés előtt kérjük, hogy tanulmányozza cégünk tevékenységi profilját weblapjainkon: www.biztonsagiadatlap.hu ; www.msds-europe.com

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott