Pécsi OMV benzinkútra shop - eladó munkatársat keresünk azonnali kezdéssel

Olinor Kft.
Pécs
Nettó 180 000 Ft - 2 300 000 Ft / Hónap
2021. 09. 21.

Azonnali kezdéssel, folyamatos munkarendben (0-24 h), váltott műszakba shop - eladó munkatársat keresünk.

Magabiztos, becsületes, megfontolt szándékú jelentkezőkre számítunk.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása (akciók működtetése, ajánlás, eladási versenyek)
  • Pénztárosi feladatok
  • Árufeltöltés, takarítás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Fényképes önéletrajz
  • Pénzkezelési tapasztalat (számítógépes kassza használata szükséges)
  • Fizikai állóképesség (6-18 illetve18-06 óráig, 12 órás munkavégzés /nap)
  • Önismeret, precíz munkavégzés

  • Az ideális jelölt barátságos, szeret emberekkel foglalkozni, igényes önmagára és a környezetére.
  • Előny, de nem feltétel a pécsi lakhely, és a nem dohányzó életmód.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség Európa meghatározó olajtársaságánál
  • Előre egyeztetett, kiszámítható munkarend
  • Alapfizetés + borravaló

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott