Pécsi Nemzeti Dohánybolt és Lottózóban hosszútávú eladó állás

Trafikunkba magára ígényes, kedves, udvarias eladót keresünk, aki egyedül és csapatban is megállja a helyét.

Előny: Kereskedelembe és lottóvégzetségben és számítógép kezelésben szerzett tapasztalatt.

Feladatok

  • Vásárlók udvarias fogadása és kiszolgálása mint a trafik és a lottó értékesítése során.
  • Jó komunikáció képesség.
  • Termék ismeretek elsajátítása.Pénztárgép és számítógép kezelés.
  • Lottó terminál kezelése.

Elvárások

Előny:

  • Kereskedelmbe szerzett tapasztalat.
  • Lottó terminál végzetség.
  • Hajlandóság a szerencsejáték lottó tanfolyam elvégzésére.

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Jutalék
  • Cafetéria
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott