Targoncás raktárost keresünk pécsi partnerünkhöz

Targoncás raktárost keresünk pécsi Partnerünk számára!

A jelentkezem gomb lenyomása után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.

Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Komissiózás
  • Színkeverői teendők ellátása
  • A kiadott, raktározott, és beérkezett anyagok nyilvántartása.
  • Leltározás a munkahelyi vezetővel
  • Raktározott gépek javíttatása, karbantartása
  • Raktározott mérőeszközök előírt időben történő hitelesíttetése
  • Raktározással kapcsolatos adminisztráció
  • A munkák utáni takarítás
  • Az értékesítésen dolgozó munkatársakkal való szoros együttműködés
  • Az anyag- és szerszámigény megfelelő időben történő jelzése a vezetőnek

Elvárások

  • alapfokú végzettség
  • targonca vezetői képzettség
  • korábban szerzett targoncás, és raktáros tapasztalat
  • Precíz, önálló munka
  • stressztűrőképesség
  • alkalmazkodóképesség

Előnyök

  • színkeverői tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott