Pécsi étterembe szakács munkatársat keresünk

ZSN CATERING Kft.
Pécs
2021. 12. 10.

Keressük munkájára igényes szakács kollégáinkat hosszú távra Pécsett működő éttermünkbe.

Feladatok

  • Meleg-konyhai termékek recept szerinti elkészítése.
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata HACCP előírások betartása

Elvárások

  • kezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • a ráosztott feladatokat pontosan iránymutatás szerint elvégzi
  • kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség és rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
  • tudj és akarj csapatban dolgozni

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség, napi kihívások
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely ( az elmúlt években a lezárások alatt is folyamatosan működött éttermünk)
  • korrekt bérezés, teljesítménnyel arányos emelkedés hosszú távon
  • Munkaidő hétfőtől vasárnapig változó munkarendben (általánosan reggeltől délutánig tartó munkavégzés, rendezvények esetén hosszabb munkaidő)
  • Stabil, bejelentett hosszú távú munka
  • jó hangulatú munkanapok, kiváló csapatban
  • modern technikai háttér, jól felszerelt konyha
  • támogató közeg
  • Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott