Pécsi partnerünkhöz keresünk műszakvezető munkatársat

Pécsi Partnerünkhöz keresünk műszakvezető munkatársat!

Feladatok

  • Termelési terv teljesítése
  • Műszakok átadása, átvétele, indítása és leállítása
  • A hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása, irányítása, valamint az általa vezetett terület munkájáról rendszeres beszámoló az operatív értekezleteken
  • Munkafolyamatok betanítása
  • Termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Munkavállalók értékelése a kialakított struktúra szerint, valamint visszacsatolás a dolgozók részére
  • Tűz és munkavédelmi erőforrások betartása, betartatása
  • Az üzemben működő gépek, berendezések állagmegóvása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns 1-3 év tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák
  • Csapatorientált munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és megvalósítási képesség
  • Fizikai munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása

Jelentkezés után kérem csatolja az önéletrajzát!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető