Projektvezető - gyártáselőkészítő mérnök állás Pécsett

CAADEX Kft.
Pécs
2021. 06. 21.

A több mint 20 éve sikeresen működő fémszerkezet gyártással, szinterezéssel foglalkozó Kft. kaposszekcsői telephelyére az alábbi munkakörbe várja az álláskeresők jelentkezését: projektvezető - gyártáselőkészítő mérnök

Feladatok

  • A megrendelésekhez tartozó anyagszükséglet kigyűjtése
  • A szükséges gyártástechnológiák meghatározása, szükség esetén kooperációs partner bevonásával
  • Gyártmányrajzok és gyártási dokumentáció elkészítése, ellenőrzése
  • Egyedi készülékek tervezése
  • A projektmérnök által kezelt megrendelések követése, visszajelzés adása a projektek státuszáról

Elvárások

  • Mérnöki, lehetőleg gépészmérnöki végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete a műszaki kommunikációhoz szükséges szinten

Előnyök

  • Gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi projektekben való közreműködés,
  • versenyképes fizetés,
  • fejlődési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető