Pécs belvárosi cég keres pályázatíró mellé munkatársat 4, 6 vagy 8 órában

Eco-Cortex Kft.
Pécs
Bruttó 320 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 06. 03.

Pécsi kisvállalkozás (10 fős) keres a pályázatkészítői csapatába tanulni kész munkatársat. Felsőfokú végzettség szükséges. Korábbi munkatapasztalat előny, de nem feltétel. Pályázatkészítői tapasztalat nem szükséges, mert nem önálló pályázatírót keresünk.

Csapatunkba olyan nyugodt, kiegyensúlyozott, megbízható jelentkezőt várunk, aki, motivált, és akit érdeklnek a fejlesztési célú projektek. Megegyezés szerint 4, 6 vagy 8 órában is tudunk felvenni új munkatársat, esetleg munkatársakat. A jelentkezés feltétele a munkahelyi grafológiai íráselemzésbe való beleegyezés.

Feladatok

A munkakör betöltésére nem önálló pályázatírót keresünk, hanem olyan munkatársat, aki az előkészítésben és a háttérmunkák során nyújt segítséget a pályázatkészítőknek. A csoport vezetője tanítani és irányítani, valamint segíteni fogja az új kollégát a munkavégzés során, ezért nem szükséges pályázatírói előképzettség. Ugyanakkor, olyan embert keresünk, aki kész tanulni, nyitott az állandóan megújuló témákra, és hosszabb távon önálló pályázatíróvá szeretne válni.

A munkakört betöltő kolléga feladata lesz pl.:

  • a pályázatok előkészítésében való részvétel,
  • a témamegbeszéléseken való részvétel,
  • a megalapozó dokumentumok összegyűjtésében való segétségnyújtás,
  • a pályázatok kidolgozása során az önállóan elkészíthető részek megírása (támogatással),
  • egyéb háttérmunkák elvégzése.

Elvárások

  • Az állás betöltéséhez felsőfokú végzettség szükséges (egyetem vagy főiskola), elsősorban gazdasági, jogi, turisztikai, területfejlesztő, geográfus, társadalomtudományi területek preferáltak.
  • Elvárás továbbá a megbecsüléssel és jelentős szakmai múlttal rendelkező irodához méltó viselkedés, kommunikáció (személyesen kollégákkal és ügyfelekkel, telefonon és levelezés során is), és a csinos öltözködés.

Előnyök

Előnyt jelent, de nem feltétel a munkakör betöltéséhez:

  • nyelvtudás (elsősorban angol és német preferált),
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

Amit munkaadóként nyújtunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • nyugodt légkör,
  • változatos projekt kínálat (mindig új témákkal),
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • belvárosi iroda,
  • közeli ingyenes parkolási lehetőség,
  • saját laptop, mobiltelefon, stb.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott