Szerviz feladatok ellátására kollégákat keresünk hosszú távra

Cégük által forgalmazott ipari berendezések üzemelési helyszíneiken történő karbantartásához keresünk szerviz csapatunkba új kollégákat karbantartási feladatok ellátására.

Feladatok

  • Az ország különböző pontjain ipari centrifugák, csigás prések, szivattyúk időszakos karbantartása kollégákkal, majd idővel lehetőség szerint önállóan is.
  • Alkalomszerűen a karbantartott berendezések pécsi telephelyünkön történő javítása.

Elvárások

  • gépipari jellegű alapvégzettség
  • B kategóriás jogosítvány legalább 3 év gépjármű vezetői tapasztalattal
  • pontos munkavégzés vezetői utasítások alapján
  • jó kommunikációs készség, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • megbízható bérfizetés
  • jó csapat
  • korszerű munkavégzési körülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott