Irodai asszisztens állás Pécsett

ToxInfo Kft.
Pécs
2021. 04. 22.

A ToxInfo Kft. új munkatársat keres középvezetői asszisztens pozícióba, pécsi munkavégzéssel.

Cégünkről:

A ToxInfo Kft. hazánk első kémiai biztonságra specializálódott szolgáltató és tanácsadó vállalkozása.

A kémiai biztonság valamennyi terültén otthonosan mozogva teljes körű szolgáltatást nyújtunk ügyfeleinknek.

Feladatok

  • A cég napi munkafolyamataiban való produktív részvétel
  • Adminisztratív jellegű feladatok ellátása (irodai dokumentumok és nyilvántartások kezelése)
  • Aktív részvétel a cég hazai és nemzetközi ügyfeleivel történő kapcsolattartásban
  • Menedzsment döntéstámogatásához háttér információk szolgáltatása (statisztikák, kimutatások készítése)

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Felsőfokú angol nyelvismeret (aktív nyelvhasználat mind írásban, mind szóban)
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai alapismeretek (MS Office programok gyakorlott használata)
  • Nagyfokú önállóság

  • Egyéb idegen nyelv ismerete (elsősorban német, francia vagy olasz)
  • Irodai környezetben szerzett korábbi releváns tapasztalat
  • Marketing ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, sokrétű munka
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Béren kívüli juttatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott