Munkalehetőség irodai ügyintéző pozícióban Pécsett

Az Energosun  Investment Zrt.

napelem rendszerek tervezésével, telepítésével, fejlesztésével foglalkozó vállalat, mely ipari  partnereknek biztosít gazdaságos és személyre szabott megoldásokat.

Egyre bővülő tevékenységünk magas szintű ellátásához keressük csapatunk új tagját pécsi irodánkba,

irodai /pénzügyi ügyintéző munkakörbe.

Feladatok

Amiket rád szeretnénk bízni:

  • szerződések nyilvántartása
  • beérkező számlák iktatása, kezelése, feldolgozása
  • kimenő számlák kiállítása, teljeskörű ügyintézése
  • pénzügyi utalásokkal kapcsolatos előkészítő feladatok biztosítása
  • házipénztár kezelése
  • kapcsolattartás a könyvelő szolgáltatóval
  • kimutatások, riportok összeállítása a társosztályok, cégvezetés kérése alapján

Elvárások

Jelentkezz, ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • szeretnél többet tudni a napelem rendszerekről, erőművekről
  • proaktív gondolkodású vagy
  • szereted a változatos, dinamikus munkakörnyezetet
  • van pénzügyi/számviteli tapasztalatod
  • rendelkezel legalább középfokú végzettséggel

Amit kínálunk

  • felkészült, nagy szakmai tudású csapat tagja lehetsz
  • izgalmas fejlesztésekben vehetsz részt
  • hosszú távon szeretnénk rád számítani
  • rugalmas munkafeltételeket biztosítunk
  • versenyképes jövedelmet adunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott