Pécsett földgáz és villamosenergia adminisztrátor állás

Hungaro Energy Kft.
Pécs
2021. 05. 07.

Hungaro Energy Kft. pécsi székhelyű földgáz és villamosenergia kereskedő.

Új munkatársat keresünk pécsi irodánkba földgáz és villamosenergia adminisztrátor munkakörbe.

Amennyiben szeretnél egy hosszú távú munkalehetőséget nyugodt környezetben, jelentkezz.

Feladatok

  • Villamos energia beszerzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Villamos energia elosztói szerződések kötése kezelése
  • Villamos energia beszerzés/rendszerhasználati díj számlák ellenőrzése
  • Villamos energia adatszolgáltatások készítése
  • Jogszabálykövetés (gáz/áram) szükséges intézkedések megtétele
  • Remit adatszolgáltatás
  • Korrekciós számlák kezelése
  • Villamos energia számlázással kapcsolatos adatok előkészítése, egyeztetése könyvelővel
  • Villamos energia / földgáz kereskedőváltás menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai / egyetemi diplomával rendelkezel (pénzügy, gazdasági végzettség)
  • Jó kommunikációs érzékkel, ügyfélközpontú magatartással rendelkezel
  • Agilis, megbízható személyként írnád le magad, akinek fontos az önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Előny, ha már rendelkezel energiapiaci tapasztalatokkal

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • stabil tulajdonosi háttér
  • rugalmas munkaidő
  • azonnali munkakezdés
  • családias légkör
  • jól felszerelt munkahely, és kellemes munkakörnyezet
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott