Ipari berendezések karbantartásához hosszú távra kollégákat keresünk pécsi telephellyel rendelkező céghez

Ipari centrifugák, csigás prések, szivattyúk pécsi telephellyel országszerte végzett karbantartásához, javításához műszaki alapvégzettségű kollégákat keresünk hosszú távra.

Feladatok

  • Berendezések üzemelési helyükön történő karbantartása az ország különböző pontjain, alkalmanként pécsi telephelyen végzett javítások, műhely munka.

Elvárások

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány lehetőség szerint legalább 3 év vezetési tapasztalattal
  • Hosszabb betanulási idő alatt csapatban, majd később lehetőség szerint önálló munkavégzés vezetői utasítások alapján

  • Szervizes munkakörben szerzett tapasztalat, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Megbízható bérfizetés, családias légkör, korszerű munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott